Chat with us, powered by LiveChat Spriatelené stránky - Andrej Spál - Drevený svet. Chránené pracovisko. >

Spriatelené stránky - Andrej Spál - Drevený svet. Chránené pracovisko.

Prejsť na obsah

Spriatelené stránky

Informácie pre Vás
Srdečná vďaka za nádherné kulisy, ktoré nám láskavo poskytol p. Zdenek Mateiciuc, majiteľ firmy Gerlich Odry. Firma Gerlich Odry sa venuje výrobe skutočných bábkových divadiel a tiež mnohých nádherných drevených hračiek, a pri tom jej hlavným cieľom je pomôcť sa zamestnať predovšetkým ľuďom so zdravotnými problémami, zníženou pracovnou schopnosťou a invalidom.

Ešte raz ďakujeme a držíme palce!!!
Veľmi pekne ďakujeme p. Kánovi, majiteľovi firmy Jakama - strojové vyšívanie za krásne výšivky na našich reklamných textíliách a čiapkach. S hrdosťou ich nosíme!!! :-) Hlavná činnosť firmy Jakama je zameraná na priemyselné strojové vyšívanie. Vyšívajú na takmer všetky druhy textilných materiálov a to formou výšivky, nášivky aj aplikácie.
Veľmi pekne touto cestou ďakujeme pani Ing. Katke, majiteľke internetového obchodu www.gaštanko.sk za pomoc pri výbere vhodných akrylových farieb a laku :-)
Srdečné poďakovanie pánovi Krnáčovi a pani Luptákovej z firmy STANSERVIS, s.r.o. za výrobu nášho predajného stánku. Je SUPER!!!

Firma STANSERVIS, s.r.o. je dynamicky sa rozvíjajúca sa firma zaoberajúca sa predajom a prenájmom veľkokapacitných stanov rôznych veľkostí, prenájmom banketových stolov a stoličiek, pivných súprav, podlahových systémov, návlekov na stoličky, obrusov, kobercov, osvetlenia, kúrenia.
drevenysvet@drevenysvet.sk
Skype meno: www.drevenysvet.sk
+421 903 762 827 (Andrej)
+421 902 137 285 (Renátka)
Návrat na obsah