Chat with us, powered by LiveChat Kolenný skúter - knee scooter - Andrej Spál - Drevený svet. Chránené pracovisko. >

Kolenný skúter - knee scooter - Andrej Spál - Drevený svet. Chránené pracovisko.

Prejsť na obsah

Kolenný skúter - knee scooter

Užitočná pomôcka - odporúčame !!!
Kolenný skúter je určený pre ľudí, ktorí zo zdravotných dôvodov nemôžu došľapovať na chodidlo, a ktorým nevyhovujú barle.

Mne toto vozidielko veľmi pomáha, mám jedno doma a jedno na von, a už som si naň zvykol tak, že je pre mňa úplne nepostrádateľné.
Našli sme ho úplne náhodou, v zahraničí je úplne bežnou vecou, na Slovensku sme zatiaľ našli iba jediného predajcu:


Pridávam tieto informácie na popredné miesto našich webstránok, aby sa o ňom dozvedelo čo najviac ľudí. Dajte, prosím, o kolennom skútri vedieť všetkým svojim priateľom, rodine a známym. Je to úžasný pomocník, tak nech pomáha aj iným ľuďom :-)

Kolenný skúter je špeciálne navrhnutý pre ľudí s poranením nohy alebo chodidla. Ergonomický dizajn zaručuje, že môžete zostať aktívni a samostatní aj napriek zraneniu. Na kolennom skútri sa pohybujete tak, že položíte koleno na podperu. Kolenný skúter má nákupnú tašku, ľahko sa skladá a nezaberá zbytočne veľa miesta.
Veľké kolesá
Vďaka veľkým kolesám môžete ísť kamkoľvek chcete. S kolenom na skútri máte väčšiu slobodu a potešenie, aj keď je vaša noha v sádre.
Vrátane ručnej brzdy a nákupnej tašky
Pre bezpečný pohyb je dôležité, aby ste zastavili včas. Preto má kolenný skúter ručnú brzdu. Vďaka tomu sa môžete bezpečne pohybovať. Kolenný skúter má tiež nákupnú tašku, do ktorej si môžete odložiť svoje osobné veci alebo nákup
Hmotnosť11,6kgMaximálna nosnosť136kg

A takto vyzerá môj kolenný skúter:
drevenysvet@drevenysvet.sk
Skype meno: www.drevenysvet.sk
+421 903 762 827 (Andrej)
+421 902 137 285 (Renátka)
Návrat na obsah