Chat with us, powered by LiveChat Meteodomček s venovaním - Andrej Spál - Drevený svet. Chránené pracovisko. >

Meteodomček s venovaním - Andrej Spál - Drevený svet. Chránené pracovisko.

Prejsť na obsah

Meteodomček s venovaním

Meteodomčeky
Od roku 2018 sme začali dieliky a dekorácie k meteodomčekom vyrezávať laserom, čím sme získali možnosť vyrábať ich precízne s najjemnejšími detailami. Na domčeky vieme pridať laserom vygravírované osobné venovanie. A to najdôležitejšie - cena Vášho meteodomčeka sa pridaním laserom vygravírovaného venovania nemení.

Ak si to budete želať, môžeme na Váš meteodomček pripevniť zlatý alebo strieborný štítok s venovaním.

Pri výrobe Vášho meteodomčeka vieme použiť aj Vami požadovanú grafiku -  na výrobky pre Vás radi pridáme akýkoľvek motív, obrázok, fotografiu, gravírovanie alebo venovanie. Získate tak originálny výrobok, aký neponúka nikto iný.

Grafiku si môžete vybrať z tisícok krásnych vzorov a motívov na stránke https://www.freepik.com/ (nie však grafiku od Shutterstock) a my ju môžeme použiť pri výrobe, gravírovaní alebo potlači na Vašom meteodomčeku na základe platnej licencie.
Podrobnosti ohľadom gravírovania si dohodneme prostredníctvom nášho e-mailu, alebo ich môžete uviesť v kolónke Poznámka pri vypĺňaní objednávacieho formulára. Ďakujeme.

Meteodomček v tvare kostola so ženíchom a nevestou, s vygravírovaným venovaním :-)
Meteodomček na želanie v tvare kníhkupectva:
Ďalší meteodomček na želanie podľa fotografií a náčrtku:
Laserom vygravírovaný nápis môžeme pridať aj na prednú striešku meteodomčeka. Robili sme takto napríklad nápis Z lásky, Vitajte alebo Slovensko:
drevenysvet@drevenysvet.sk
Skype meno: www.drevenysvet.sk
+421 903 762 827 (Andrej)
+421 902 137 285 (Renátka)
Návrat na obsah