Chat with us, powered by LiveChat Podložka pod myš s potlačou - Andrej Spál - Drevený svet. Chránené pracovisko. >

Podložka pod myš s potlačou - Andrej Spál - Drevený svet. Chránené pracovisko.

Prejsť na obsah

Podložka pod myš s potlačou

Potlač predmetov - Hrnčeky, tričká, kľúčenky...

Ponúkame Vám aj predmet, ktorý potrebuje každý z nás - podložku pod myš. Tá naša je navyše s bielou, priľnavou gumou v spodnej časti, aby sa nekĺzala pri práci po stole, a hlavne - vytlačíme Vám na ňu akýkoľvek obrázok, fotku, nápis alebo grafiku presne podľa Vášho želania. Vrátane grafickej prípravy.

Podrobnosti ohľadom potlače si dohodneme prostredníctvom nášho e-mailu, alebo ich môžete uviesť v kolónke Poznámka pri vypĺňaní objednávacieho formulára.

Grafiku pre potlač si môžete vybrať z tisícok krásnych vzorov a motívov na stránke https://www.freepik.com/ (nie však grafiku od Shutterstock) a my ju môžeme použiť na Vami vybrané predmety na základe platnej licencie.
Podrobnosti ohľadom gravírovania si dohodneme prostredníctvom nášho e-mailu, alebo ich môžete uviesť v kolónke Poznámka pri vypĺňaní objednávacieho formulára. Ďakujeme.


Podložku pod myš si môžete objednať tu:

Podložka pod myš s potlačou
Podložka pod myš s potlačou
Podložka pod myš s farebnou potlačou podľa Vášho želania. Rozmery podložky 250mm x 190mm, hrúbka 5mm. Spodná časť podložky je z bielej priľnavej gumy, takže podložka nekĺže po stole.
7.00 €
Vložiť
drevenysvet@drevenysvet.sk
Skype meno: www.drevenysvet.sk
+421 903 762 827 (Andrej)
+421 902 137 285 (Renátka)
Návrat na obsah