Chat with us, powered by LiveChat Lovecký zavazák s gravírovaním - Andrej Spál - Drevený svet. Chránené pracovisko. >

Lovecký zavazák s gravírovaním - Andrej Spál - Drevený svet. Chránené pracovisko.

Prejsť na obsah

Lovecký zavazák s gravírovaním

Gravírovanie - Perá, psie známky, zámky lásky... > Gravírovanie nožov > Ponuka nožov s gravírovaním
Ako predlohu Vášho gravírovania môžeme použiť napríklad čiernobiely obrázok z internetu alebo kresbu.

Ak si želáte nejakú inú grafiku, symbol, ornament, môžete nám ako predlohu poslať čiernobiely obrázok z internetu, my si ho v počítači prekreslíme a použijeme ho pri gravírovaní Vášho zavazáku. V takomto prípade si účtujeme poplatok za grafickú prípravu 2 Eurá.

Grafiku pre gravírovanie si môžete vybrať z tisícok krásnych vzorov a motívov na stránke https://www.freepik.com/ (nie však grafiku od Shutterstock) a my ju môžeme použiť pri gravírovaní na Vami vybrané predmety na základe platnej licencie.
Podrobnosti ohľadom gravírovania si dohodneme prostredníctvom nášho e-mailu, alebo ich môžete uviesť v kolónke Poznámka pri vypĺňaní objednávacieho formulára. Ďakujeme.

Nôž zavazák je desaťročiami preverená klasika od českého výrobcu Mikov, ktorá má veľkú hodnotu hlavne pre nás skôr narodených. Bolo ho dostať v každom lepšom obchode s tzv. "zmiešaným tovarom". S týmto kvalitným, a napriek tomu ešte stále lacným nožom absolvovali mnohí vtedajší chlapci komunistické pionierske tábory, rovnako ako si ho obľúbili československí trampi, vodáci, tuláci, skauti a iní "nepriatelia" vtedajšieho režimu.

Dnes si tento legendárny nôž môžete opäť zakúpiť, napríklad ako spomienku na mladosť, praktický darček pre syna, alebo proste bez emócií ako kvalitný lesnícky nôž pre používanie v lese - a navyše s vygravírovaným venovaním podľa Vašich predstáv.

Informácie o noži:

celková dĺžka noža: 20,5 cm
dĺžka čepele: 9,8 cm
hrúbka čepele: cca. 2 mm
dĺžka rukoväte: 10,7 cm
hmotnosť: 68 g
rukoväť: plast, imitácia jelenieho parohu
čepeľ: nerezová oceľ 420

Kožené púzdro je súčasťou noža

Gravírovať je možné obidve strany čepele. Na jednej strane čepele je veľkosť plochy pre gravírovania čiastočne obmedzená kvôli značeniu od výrobcu:
Cena noža vrátane gravírovania, či už jednej, alebo obidvoch strán, je 29 Eur.
Podrobnosti ohľadom gravírovania si dohodneme prostredníctvom nášho e-mailu, alebo ich môžete uviesť v kolónke Poznámka pri vypĺňaní objednávacieho formulára. Ďakujeme.
Nôž si môžete objednať tu:
Zavazák s gravírovaním
Zavazák s gravírovaním
29.00 €
Vložiť
drevenysvet@drevenysvet.sk
Skype meno: www.drevenysvet.sk
+421 903 762 827 (Andrej)
+421 902 137 285 (Renátka)
Návrat na obsah