Chat with us, powered by LiveChat Rastové metre - Andrej Spál - Drevený svet. Chránené pracovisko. >

Rastové metre - Andrej Spál - Drevený svet. Chránené pracovisko.

Prejsť na obsah

Rastové metre

Výrobky na želanie - Podľa Vašich predstáv... > Výrobky na želanie 1
"Rastový meter od nás môže vaše dieťa sprevádzať po celý život - keď vyrastie, bude mať krásnu pamiatku na svoje detstvo."

Každý z našich metrov je originálny, ručne maľovaný a ozdobený výzdobou presne podľa Vášho želania. Sme pripravení vyrobiť akúkoľvek výzdobu  podľa Vášho popisu, náčrtku alebo obrázku - podrobnosti si dohodneme prostredníctvom  telefónu alebo e-mailu.

Rastový meter sa pripevňuje na stenu alebo nábytok pomocou dvoch skrutiek. Spodná hrana metra je 60cm nad zemou, a stupnica na metri je až do výšky 180cm. Aktuálnu výšku Vášho dieťaťa môžete jednoducho označiť pomocou značky, ktorá je na gumičke a jednoducho sa presunie na potrebné miesto. Ak máte viac detí, radi pre každé z nich vyrobíme jeho vlastnú značku, takže na jednom rastovom metri bude mať každé z Vašich detí označenú svoju aktuálnu výšku.

Ku každému metru Vám radi vyrobíme množstvo doplnkov s rovnakou farbou a výzdobou (fotorámiky, stojančeky na ceruzky, vešiačiky, sporničky a podobne).

Na každom rastovom metri nájdete štandardne 4 kruhové rámiky, ktoré slúžia na vloženie fotografií dieťaťa. V prípade záujmu Vám môžeme samozrejme vyrobiť rastový meter aj s viacerými rámikmi na fotografiu. Tešíme sa na Vašu objednávku :-)

Cena rastového metra na želanie je 15 Eur.
drevenysvet@drevenysvet.sk
Skype meno: www.drevenysvet.sk
+421 903 762 827 (Andrej)
+421 902 137 285 (Renátka)
Návrat na obsah