Chat with us, powered by LiveChat Hrnčeky s potlačou - Andrej Spál - Drevený svet. Chránené pracovisko. >

Hrnčeky s potlačou - Andrej Spál - Drevený svet. Chránené pracovisko.

Prejsť na obsah

Hrnčeky s potlačou

Potlač predmetov - Hrnčeky, tričká, kľúčenky...

Ahojte, pridávame do našej ponuky hrnčeky s potlačou podľa Vášho želania. Hrnčeky sú biele, lesklé, s objemom 330ml, a my Vám na ne vieme vytlačiť akýkoľvek obrázok. Predlohou môže byť akákoľvek vektorová grafika, obľúbená fotografia Vás, Vášho dieťatka, rodiny alebo domáceho miláčika alebo akýkoľvek obrázok z internetu. Fotka alebo obrázok by mali mať rozlíšenie minimálne 300 dpi. Rozmer potlače na hrnčeku je 9cm x 23cm. Cena komplet hrnčeka s potlačou je 5,50Eur. Tak objednávajte, ideme na to! :-) Môžete si tiež vybrať z tisícok motívov zo stránky https://www.freepik.com/ a Vami zvolený motív môžeme použiť na Vašom hrnčeku.

Hrnčeky spolu s našimi ďalšími výrobkami môžu vytvoriť peknú darčekovú sadu k narodeninám :-)
Podrobnosti ohľadom potlače si dohodneme prostredníctvom nášho e-mailu, alebo ich môžete uviesť v kolónke Poznámka pri vypĺňaní objednávacieho formulára.

Grafiku pre potlač si môžete vybrať z tisícok krásnych vzorov a motívov na stránke https://www.freepik.com/ (nie však grafiku od Shutterstock) a my ju môžeme použiť na Vami vybrané predmety na základe platnej licencie.
Podrobnosti ohľadom gravírovania si dohodneme prostredníctvom nášho e-mailu, alebo ich môžete uviesť v kolónke Poznámka pri vypĺňaní objednávacieho formulára. Ďakujeme.


Hrnček si môžete objednať tu:

Hrnček s potlačou valec
Hrnček s potlačou
Biely lesklý porcelánový hrnček, vrátane grafickej prípravy, s potlačou podľa Vášho želania.

Výška hrnčeka 95 mm, priemer 82 mm, objem cca. 330 ml
6.50 €
Vložiť
drevenysvet@drevenysvet.sk
Skype meno: www.drevenysvet.sk
+421 903 762 827 (Andrej)
+421 902 137 285 (Renátka)
Návrat na obsah