Chat with us, powered by LiveChat Info o meteodomčekoch - Andrej Spál - Drevený svet. Chránené pracovisko. >

Info o meteodomčekoch - Andrej Spál - Drevený svet. Chránené pracovisko.

Prejsť na obsah

Info o meteodomčekoch

Meteodomčeky
Drahí zákazníci,

meteodomčeky, ktoré uvidíte na ďalších stránkach, sú plne funkčné. Figúrky menia svoju polohu podľa aktuálnej vlhkosti vzduchu. Jedna z figúrok je vonku, keď je slnečno a suchý vzduch, druhá figúrka vychádza keď sa zvýši vlhkosť vzduchu, teda v prípade prichádzajúceho dažďa, alebo tiež v noci a nadránom, keď je vlhkosť vzduchu takisto zvýšená.

Aby meteodomček správne fungoval, musí byť umiestnený vonku, na vonkajšom vzduchu. Zároveň, keďže je vyrobený z drevenej preglejky, by mal byť chránený pred priamym slnkom, dažďom alebo snežením. Ideálne miesto je na zastrešenom balkóne, terase alebo v altánku.

Ak umiestnite meteodomček v byte, v miestnosti alebo medzi dvojitymi oknami, nebude Vám správne fungovať.

Meteodomčeky Vám vieme na želanie vyrobiť a vymaľovať inými farbami. Táto zmena je bezplatná.

V prípade záujmu Vám vieme vyrobiť aj iné figúrky, doplnky, zmeniť tvar domčeka, pridať štítok s venovaním a podobne, v prípade takýchto zmien si ale účtujeme navyše príplatok za grafické spracovanie a prípravu zmenených rezacích programov 5 - 10Eur, podľa náročnosti zmeny.

Od septembra 2018 sme začali súčiastky a dekorácie k meteodomčekom vyrezávať laserom, stali sa tak omnoho prepracovanejšie a vieme vyrezať každý, aj ten najmenší detail :-)
Ukážka, ako to v našej dielničke vyzerá počas výroby a maľovania meteodomčekov:
A následne na predaji :-)
drevenysvet@drevenysvet.sk
Skype meno: www.drevenysvet.sk
+421 903 762 827 (Andrej)
+421 902 137 285 (Renátka)
Návrat na obsah