Chat with us, powered by LiveChat Gravírovanie do kovu - Andrej Spál - Drevený svet. Chránené pracovisko. >

Gravírovanie do kovu - Andrej Spál - Drevený svet. Chránené pracovisko.

Prejsť na obsah

Gravírovanie do kovu

Gravírovanie - Perá, psie známky, zámky lásky... > Gravírovanie diamantom
Na našej gravírovacej fréze Roland EGX-350 s použitím nástroja s diamantovým hrotom vieme previesť gravírovanie do kovových predmetov bežnej veľkosti, napríklad príveskov, kľúčeniek, hodiniek, a tiež ďalších vecí, ktoré uvidíte na našich nasledujúcich stránkach. Maximálna veľkosť plochy pre gravírovaanie je 305mm x 230mm.

Predmety na gravírovanie je po vzájomnej dohode potrebné priniesť alebo poslať na našu adresu Andrej Spál, Bohdanove nad Trnavou, číslo domu 1, 91909 Bohdanovce nad Trnavou. Pogravírované Vám ich pošleme naspäť na Vami zadanú adresu.

Podrobnosti ohľadom gravírovania si dohodneme prostredníctvom nášho e-mailu, alebo ich môžete uviesť v kolónke Poznámka pri vypĺňaní objednávacieho formulára. Ďakujeme.

Cena gravírovania jednej strany na gravírovanom predmete je podľa náročnosti 3,50 - 6,00 Eur.

V prípade väčších predmetov cenu stanovíme individuálne.

Grafiku pre gravírovanie si môžete vybrať z tisícok krásnych vzorov a motívov na stránke https://www.freepik.com/ (nie však grafiku od Shutterstock) a my ju môžeme použiť pri gravírovaní na Vami vybrané predmety na základe platnej licencie.
Podrobnosti ohľadom gravírovania si dohodneme prostredníctvom nášho e-mailu, alebo ich môžete uviesť v kolónke Poznámka pri vypĺňaní objednávacieho formulára. Ďakujeme.

drevenysvet@drevenysvet.sk
Skype meno: www.drevenysvet.sk
+421 903 762 827 (Andrej)
+421 902 137 285 (Renátka)
Návrat na obsah