Chat with us, powered by LiveChat Gravírovanie 1 - Drevený svet - handmade výrobky pre deti aj dospelých >

Gravírovanie 1 - Drevený svet - handmade výrobky pre deti aj dospelých

Prejsť na obsah

Gravírovanie 1

Gravírovanie - Perá, psie známky, zámky lásky... > Laserové gravírovanie
S použitím našej laserovej gravírky sme pripravení pre Vás vyrezávať rôzne tvary z množstva materiálov (drevo, plasty, plexisklo, korok, papier, kartón a podobne) a tiež na ne gravírovať. Niektoré materiály na nej nejdú rezať, ale je možné ich laserom gravírovať, napríklad hliník, sklo, mramor, kameň. Robia sa na nej aj gumové štočky do razítok.

Na našej laserovej gravírke nie je možné rezaťkov ani gravírovať do kovu.

Sme pripravení vyrobiť akúkoľvek menovku, štítok, piktogram či označenie podľa Vašich predstáv. Limitovaní sme iba veľkosťou pracovnej plochy frézy (dokážeme gravírovať maximálne na ploche 400x600mm). Vygravírovať sa dá nielen text, ale aj logo firmy, grafika, fotografia a samozrejme aj kombinácia textu s grafikou.


Prikladáme foto z našej prvej zákazky - vyrábali sme fotorámik k príležitosti získania bakalárskeho titulu:
Z našich prvých výrobkov robených laserom:
Vyrobili sme darček pre oslávenca - dlhoročného vodiča autobusu - k životnému jubileu.
Vyrobili sme ďalší krásny darček k životnému jubileu - stojan na tri diaľkové ovládania:
Ak si želáte výrobu nejakého darčeku, či už frézovaného alebo gravírovaného, dajte nám vedieť telefonicky alebo prostredníctvom nášho E-mailu, a ak to bude v našich možnostiach, radi Vašu predstavu zrealizujeme.
Gravírujeme z materiálov Gravoply alebo Metallex. Ide o pružný a odolný plast s najčastejšie používanou hrúbkou 1,5mm potiahnutý mikrotenkou farebnou vrchnou vrstvou. Vrchná vrstva tohto materiálu má hrúbku cca 0.1mm. Pri laserovom gravírovaní sa v požadovaných miestach vrchná vrstva v dôsledku laserového lúča odparí a odhalí sa tak farba spodného plastu.

Materiály Gravoply alebo Metallex sú určené do interiéru a ponúkajú širokú farebnú škálu. K dispozícii je množstvo farebných odtieňov vrátane efektov kovu a kameňa.

Tu je kompletná ponuka materiálov Gravoply alebo Metallex:
drevenysvet@drevenysvet.sk
+421 903 762 827 (Andrej)
+421 902 137 285 (Renátka)
Návrat na obsah